nfl.net.pl

O NFL
Udostępnij

Niezależny Fundusz Leasingowy działa na polskim rynku od 2009 roku.

Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą, na rynku Car Fleet Management. Obecnie, w swoim portfolio posiadamy kilkanaście firm korporacyjnych, które powierzyły swoje floty w opiekę NFL.

Zajmujemy się całkowitym procesem obsługi floty, począwszy od doradztwa w zakresie kontraktowanych pojazdów, poprzez: zamówienie, zakup, oddanie w użytkowanie, opiekę serwisową, assistance, likwidację szkód, pojazdy zastępcze, zdanie pojazdu po kontrakcie z jednoczesnym kontraktowaniem nowego pojazdu.  Jednym słowem NFL wyręcza całkowicie firmę oraz użytkownika z potrzeby poświęcania czasu na ww. zagadnienia.

Nasze motto "Elastyczność i dopasowanie do potrzeb Klienta", to więcej niż hasło reklamowe.

Rozumiemy, iż każda Firma - zarówno duże korporacje, jak i przedsiębiorstwa o lokalnym zasięgu - mają inne potrzeby i możliwości.

 

 

Nasze rozwiązania są "Szyte na miarę". Uzgodnione zasady i zakres współpracy, nawet w trakcie trwania umowy, mogą podlegać modyfikacjom, aby nasze usługi dopasowywać do Państwa aktualnych potrzeb.

 

Tematyka finansowania i zarządzania flotą, jest zagadnieniem składającym się z wielu elementów i My wiemy jak je wszystkie poukładać w sposób zapewniający maksymalne zaangażowanie NFL przy minimalnym zaangażowaniu Państwa Firmy oraz przyszłych użytkowników pojazdów.

 

NFL zawsze walczył ze zbędną formalizacją procesów, biurokracją, brakiem szybkiej decyzji, jakie mogą mieć miejsce w dużych firmach dostarczających podobne rozwiązania.

Państwa postulaty, ocena działania, czasem sygnały z działu administracji, są dla nas wystarczające do podejmowania szybkich rozwiązań usprawniających funkcjonowanie Państwa floty w naszym zarządzaniu.

 

Dzięki powyższym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić bardzo komfortowy model współpracy.

 

 

"Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas" 

Edgar Poe.

 

....... a My dodamy, ........więc dlatego, wybierzcie NAS!

 

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.