nfl.net.pl

Strefa Kierowcy - Zakup Auta po umowie

Odkup samochodu po umowie.

 

 

W zależności od rodzaju umowy występują różne procedury zakupu auta.

Poniżej załączamy procedurę zakupu auta po wynajmie długoterminowym.

 

  • Użytkownik informuje o chęci odkupu samochodu, podając numer rejestracyjny pojazdu oraz jego aktualny przebieg, kontaktując się bezpośrednio z Działem Sprzedaży Samochodów NFL, wysyłając e-mail na adres (tu) nie wcześniej niż 30 dni i nie później niż 10 dni przed planowanym zakończeniem kontraktu. .

    NFL dokona wyceny oraz złoży Użytkownikowi propozycję cenową zakupu samochodu w przeciągu 5 dni roboczych. Użytkownik akceptując propozycję NFL dostarcza za pomocą poczty elektronicznej dane niezbędne do wystawienia faktury pro-forma lub zaliczkowej  (imię, nazwisko, adres, NIP).

 

  • NFL wystawia oraz dostarcza drogą mailową Użytkownikowi fakturę zaliczkową.

 

  • Użytkownik w terminie  wskazanym na fakturze pro-forma dokonuje płatności na wskazany numer rachunku bankowego. Po upływie tego terminu NFL ma prawo do odstąpienia od transakcji.

 

  • NFL księguje środki i z dniem zakończenia umowy z pracodawcą, za pomocą poczty elektronicznej przesyła Protokół Przekazania Pojazdu, który po podpisaniu Użytkownik przekazuje do NFL w oryginale.

 

  • NFL, po uzgodnieniu terminu z kupującym, wystawią fakturę vat i razem z pozostałymi dokumentami przekazuje poprzez pracownika do Użytkownika lub wysyła kurierem pod wskazany adres na fakturze.UWAGA:
Zakup pojazdu przez Użytkownika jest możliwy tylko i wyłącznie przed fizycznym zwrotem pojazdu do NFL!!!

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.