nfl.net.pl

Strefa Kierowcy - Obowiązki Kierowcy

Obowiązki kierowcy.

 

Prosimy o szczególne zapoznanie się z Instrukcją użytkownika oraz z instrukcją/książką obsługi pojazdu – znajdującą się zawsze w schowku przed fotelem pasażera.

 

Brak wiedzy, z zakresu ww dokumentów, może prowadzić do poważnych konsekwencji w wielu aspektach związanych z użytkowaniem pojazdu.

 

Obecnie coraz większa liczba pojazdów posiada skomplikowane systemy bezpieczeństwa, które mogą nie spełnić swojej funkcji przez nieświadome wyłączenie systemu lub też np. nie zapięcie pasów bezpieczeństwa.

 

Kierowca zobowiążany jest do systematycznej kontroli poziomu płynów silnikowych takich jak: olej silnikowy, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy,

 

Prosimy również aby okresowo kontrolować poziom ciśnienia w oponach.

 

Kierowco szanuj swoje i innych zdrowie, bądź przezorny !!!

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.