nfl.net.pl

Strefa Kierowcy - Pojazd zastępczy

Pojazd zastępczy

 

W razie potrzeby zapewnienia samochodu zastępczego Użytkownik obowiązkowo skontaktować się z:

  • Działem Technicznym NFL dzwoniąc pod numer telefonu 22 188 20 20
  • Numerem Assistance (nr widnieje na polisie OC/AC)

 

Administracja NFL koordynuje proces wydania samochodu zastępczego.

 

Przydatne informacje:

  • Samochód zostanie dostarczony we wskazane miejsce.
  • Samochód zastępczy musi być zwrócony z taką samą ilością paliwa, z jaką został wypożyczony.
  • Klient zobowiązany jest do korzystania z pojazdu zastępczego zgodnie z przeznaczeniem oraz zwrotu w stanie niepogorszonym. W przypadku uszkodzenia pojazdu, należy sporządzić protokół ze stanu pojazdu.
  • Użytkownik pojazdu zobowiązany jest do korzystania z pojazdu zgodnie z jego przeznaczeniem i zaleceniami producenta auta zawartymi w instrukcji obsługi.
  • W przypadku pozostawienia auta na parkingu pamiętaj o zamknięciu i uruchomieniu systemów antykradzieżowych będących na wyposażeniu pojazdu.

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.