nfl.net.pl

Strefa Kierowcy - Sezonowa zmiana ogumienia

Sezonowa wymiana opon

 

Dla wygody użytkowników NFL koordynuje wszystkie czynności związane z sezonową wymianą i naprawą opon.

 

Przed rozpoczęciem sezonu wymiany Dział Techniczny NFL skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia miejsca i terminu wymiany opon.

 

Naprawa lub wymiana uszkodzonej opony

 

W celu zgłoszenia i umówienia się na naprawę opony należy skontaktować się z Działem Technicznym NFL dzwoniąc pod numer telefonu: 22 188 20 20

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.