nfl.net.pl

Strefa Kierowcy - Odbiór nowego samochodu.

Odbiór pojazdu

 

 • Najważniejszym dokumentem podczas odbioru pojazdu jest Protokół Przekazania Pojazdu NFL. Pracownik NFL sporządzi protokół, według aktualnego stanu pojazdu,  w dwóch identycznych egzemplarzach a następnie na których będziecie Państwo zobowiązani do złożenia czytelnych podpisów. Jeden egzemplarz pozostaje w Państwa posiadaniu.

 

 • Jednocześnie otrzymają Państwo komplet dokumentów niezbędnych do prawnego użytkowania pojazdu:
  • Dowód rejestracyjny,
  • Potwierdzenie zawarcia polisy ubezpieczeniowej,
  • Instrukcję użytkownika,
  • Upoważnienie do użytkowania,
  • Kartę paliwową – o ile została zakontraktowana.

 

NFL przekazuje państwu pojazd pod siedzibą państwa firmy lub w miejscu i terminie uzgodnionym z Pracodawcą

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.