nfl.net.pl

Strefa Kierowcy - Wyjazd zagraniczny

ZDARZENIA ZA GRANICĄ

 

Pamiętaj o sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu przed podróżą.

 

Nagła awaria

 

W przypadku wystąpienia awarii lub sytuacji mogącej negatywnie wpłynąć na zdrowie lub życie użytkownika, ewentualnie stan techniczny pojazdu, użytkownik zobowiązany jest do zaprzestania Jazdy.

Przede wszystkim należy zabezpieczyć siebie, osoby towarzyszące, pojazd przed ewentualnym niebezpieczeństwem związanym z miejscem postoju.

 

Następnie skontaktować się z:

  • Działem Technicznym NFL  + 48 22 188 20 20
  • Numerem Assistance (nr widnieje na polisie OC/AC) (opiekun sprawy udzieli wskazówek)
  • Naprawa gwarancyjna - (holowanie przez assistnce do ASO, naprawa gwarancyjna na ASO, ewentualny transport, nocleg etc pokrywa assistance lub użytkownik następnie w Polsce ubezpieczenie zwraca koszty)
  • Naprawa pozagwarancyjna – (holowanie przez assistance do ASO lub poleconego przez koordynatora Assistance warsztatu, koszty naprawy ponosi użytkownik, a dokumenty kosztów przedstawia we własnej firmie. Ewentualny transport osób, nocleg etc pokrywa assistance lub użytkownik a następnie w Polsce ubezpieczenie zwraca koszty)

 

Każdorazowo! Użytkownicy samochodów NFL kontaktują się bezpośrednio z Infolinią Asistance ubezpieczyciela, którego numer jest widoczny na Polisie OC lub z Infolinią NFL +48 22 188 20 20.

 

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.