nfl.net.pl

Oferta NFL - Leasing Finansowy

Leasing  Finansowy

 

Niezbyt często preferowana forma finansowania, jednak przy określonej specyfice firmy bardzo pomocna. W przeciwieństwie do leasingu operacyjnego, w leasingu finansowym flota samochodowa należy do środków trwałych leasingobiorcy. Leasingobiorca wnosi opłaty: całkowity podatek VAT (23%) od umowy leasingu oraz umówioną opłatę wstępną od wartości pojazdu. Miesięczne raty leasingowe składają się z części kapitałowej oraz odsetkowej, stanowiącej koszty uzyskania przychodu leasingobiorcy. Umowa jest podpisywana na okres nie większy niż 60 miesięcy. Pojazd podobnie jak w leasingu operacyjnym zarejestrowany jest na finansującego. Po spłacie ostatniej raty pojazd przechodzi "z automatu" na własność leasingobiorcy.

 

Leasing finansowy floty samochodowej zapewnia:

  • Korzyści podatkowe dla leasingobiorcy.
  • Płynne finansowanie gwarantujące wzrost zdolności kredytowej.
  • Przeniesienie praw własnościowych floty na leasingobiorcę po zakończeniu umowy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Prosimy o kontakt, służymy fachową pomocą.

Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.

Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa
Infolinia: +48 22 188 20 20
Sekretariat: +48 22 49 81 831
Dział Handlowy: +48 603 606 588
info@nfl.net.pl

Szybki kontakt
IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Niezależnego Funduszu Leasingowego Sp. z o. o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

 

 Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2 kod 00-095 zwanym dalej NFL. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych NFL oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Państwa dane osobowe będą udostępnione dealerom/importerom samochodów, zlokalizowanych na terenie Polski, w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią przesłanego formularza.